Już po raz piąty wręczone zostały statuetki „Gracja”, honorujące niezwykłe kobiety – Ikony Gracji. Z rąk prezes Klubu Integracji Europejskiej Barbary Jończyk i wiceprezesa Krzysztofa Jończyka nagrody odebrały: Katarzyna Frank-Niemczycka, Teresa Rosati i Anna Popek. Tradycyjnie już Laureatki otrzymały diamenty od firmy Mart Diamonds S.A. W tym roku dodatkowo Mart Diamonds postanowiło uchonorować swoim diamentem wyjątkową osobę – prezes KIE – p. Barbarę Jończyk.

Gracje to niezwykłe nagrody, które przyznawane są wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i biznesu za elegancję i wdzięk. Jest hołdem dla wyróżnionych nią osób, za to, co w swoim życiu osiągnęły, zachowując przy tym swój indywidualny styl, który budzi podziw.

Organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w ramach Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej, zadbali o należytą oprawę uroczystości. Miała ona miejsce w pięknej i wypełnionej po brzegi gośćmi, sali balowej Warszawskiego Domu Technika NOT. Wśród gości wydarzenia znaleźli się m.in. Magdalena Zawadzka, Emilian Kamiński, Jacek Borkowski i Jerzy Gruza.

Gali towarzyszył niezwykły pokaz mody z kolekcji Francesca Antonucci i Semper, w którym w role modelek wcieliły się gwiazdy sceny i ekranu, m.in.: Izabela Trojanowska, Anna Powierza, Joanna Mrotek, Karolina Nowakowska, Aleksandra Mikołajczyk czy Aldona Orman. Tego wieczoru odbył się pokaz nie tylko mody dla kobiet, ale i dziecięcej marki Endo. W pięknej kreacji od Francesca Antonucci i butach marki Hogl (które włożyły również modelki w pokazach mody) prezentowała się też prowadząca galę – aktorka Laura Łącz.

Podczas uroczystości wręczono statuetki firmom, które włączyły się w prace programowe Klubu Integracji Europejskiej, organizacji biznesowej, cieszącej się dużą popularnością i uznaniem wśród przedsiębiorców w kraju i za granicą.

Nowi członkowie Klubu Integracji Europejskiej to: Eduvision, Telewizja ATV, Gabinet Stomatologiczny Anna Godula, Prive Group, Range Capital i Restauracja Sardynia

Dodatkowo wyróżnieni zostali Ambasadorowie Akademii Dobrego Stylu, wśród których w tej edycji znaleźli się: Irena Thomann z Akuna, Jacek Przybysz z Garden Service, Marcin Marcok reprezentujący Mart Diamonds S.A., Dorota Wodzińska z Dorothy Studio Fryzur i Kolorów, Justyna Sypka Abdulloh z Amrit Kebab Restaurant, Jerzy Rożek i Ewa Mańkiewicz-Cudny z Warszawskiego Domu Technika, Dorota Bracha z Eduvision oraz Renata Dąbrowska-Pasterkiewicz z Biura Rachunkowego Victoria

Mart Diamonds S.A. jako partner wydarzenia dziękuje w imieniu swoim oraz organizatorów – wszystkim Gościom za przybycie na Galę oraz świetną, diamentową wręcz zabawę podczas całego wieczoru 🙂

Gala_01

gala_02

Gala_02A

Gala-01

Gala_04

Gala_05

gala_03