Zgodnie z naszym motto „Klientem Mart Diamonds zostaje się na całe życie”, staramy się zapewnić jak najwyższy poziom obsługi, podczas całego okresu trwania inwestycji, nie tylko dostarczając naszym Klientom diamenty w najlepszych cenach, ale także i w późniejszym okresie trwania inwestycji, oferując wiele, dodatkowych usług posprzedażowych, na pomocy przy odsprzedaży kamieni naszych Klientów kończąc.
 • Rzetelna i realna oferta
  Przygotowując ofertę na zakup i dostawę diamentów dla naszych Klientów, zawsze przedstawiamy wszystkie, dostępne w systemie MD informacje dotyczące oferowanego kamienia. Oferta taka zawiera nie tylko podstawowe informacje o kamieniu w oparciu o 4C, ale także rodzaj i numer certyfikatu, relacja oferowanej ceny sprzedaży w stosunku do aktualnej wartości wg. cennika Rapaport. W przypadku ofert specjalnych dodatkowo w ofercie znajdziecie Państwo zdjęcie oferowanego kamienia ( fotografia kamienia pod powiększeniem 10x) oraz kopię certyfikatu. Każda oferta zawiera także informację o laserowej inskrypcji umieszczonej na kamieniu.
 • Akcje promocyjne oraz wydarzenia specjalne
  Doceniając naszych Klientów oferujemy im dostęp do specjalnych akcji promocyjnych, oferujących w wybranych okresach zakup diamentów lub naszej biżuterii w specjalnej ofercie cenowej. Klienci którzy wyrażą zainteresowanie są także zapraszani na wydarzenia specjalne, wieczory diamentowe które organizujemy lub w udziale których Mart Diamonds uczestniczy. Takie spotkania są miłą odskocznią od codziennych obowiązków, a często pozwalają – w ramach wieczorów specjalnych – podziwiać biżuterię oraz diamenty o znacznej wartości.
 • Wycena
  Raz w roku, a na prośbę naszego Klienta także i częściej, przygotowujemy wycenę zakupionych diamentów, w oparciu o aktualne zestawienie cen hurtowych RAPAPORT.
 • Oprawa zakupionych diamentów
  Diamenty inwestycyjne zamiast zamykać je w sejfie, można z powodzeniem oprawić w biżuterię. Kamienie takie dają podwójną korzyść, nie tylko zarabiają stanowiąc zabezpieczenie inwestycji, ale także cieszą swojego właściciela pięknym blaskiem, stanowiąc ozdobę, niepowtarzalnej biżuterii. Oprawiony diament nie traci na wartości.
 • Dostawa i transport diamentów
  W oparciu o potrzeby naszych Klientów, umożliwiamy transport i dostawę zakupionych diamentów w każde wybrane przez Klienta miejsce na świecie.
 • Obsługa posprzedażowa
  Przez cały okres trwania inwestycji, a także po jej zakończeniu służymy pomocą, doradztwem oraz dostępnymi materiałami i wiedzą w zakresie diamentów.
 • Odsprzedaż zakupionych diamentów
  Mart Diamonds oferuje swoim Klientom pomoc w odsprzedaży zakupionych diamentów poprzez własny kanał dystrybucji. Usługa jest dostępna tylko dla Klientów Mart Diamonds i kamieni u nas zakupionych.
Lata praktyki i obecności na rynku, nauczyły nas iż są Klienci którzy potrzebują także i innych udogodnień, usług serwisowych, dlatego zawsze służymy im pomocą, szukając rozwiązania które spełni oczekiwania naszych Klientów.