… każdy pomysł potrzebuje inspiracji i twórczego umysłu, by mógł zacząć swoją wędrówkę po synapsach ludzkiego umysłu…

Pomysł zrodził się w 2008 roku, gdy jego twórcy postanowili połączyć dwa jakże odrębne światy kamieni szlachetnych i najwyższej jakości alkoholu. Mottem ich działania stało się hasło które znajduje się w logo firmy: „Satysfakcja dla twych wszystkich zmysłów”, które to postanowiono wprowadzić w życie.

Punktem wyjścia stal się projekt butelki, zwizualizowany jako odwrotność szlifu brylantowego. Po wielu próbach zdecydowano się na wzorzec oparty o tzw. Pre-Tolkowsky szlif. W górnej części stożkowatej części butelki znajduje się specjalnie wydzielone miejsce, w nim umieszczane są kamienie szlachetne z kolekcji Jewel Lines®. W głównym stadium oferowanych jest pięć rodzajów kamieni są to : szafir, rubin, topaz, perydot oraz szmaragd. Firma nie wyklucza rozszerzenia selekcji kamieni, wraz z poszerzeniem proponowanych trunków w niedalekiej przyszłości.

Dla twórców Precious Vodka® priorytetem zawsze była jakość. Nawet najpiękniejszy kamień czy dopracowana w najdrobniejszych szczegółach butelka, jeśli nie będzie zawierała alkoholu, który w sposób bezsporny będzie wielokrotnie przewyższał, zarówno jakością i smakiem ofertę dostępną na rynku, produkowaną przez ogromne destylarnie, skupione wokół największych „graczy” na rynku – to Precious Vodka® nigdy nie wypłynie na „szerszą wodę”. Dlatego właśnie zdecydowano się na skorzystanie z receptury, odkrytej przez jednego z pomysłodawców a pochodzącej z XVII w. Polski .

Cały proces technologiczny został zmodyfikowany i dopasowany do współczesnej technologii, z jednoczesnym zachowaniem tajników zawartych w starej recepturze, zachowując jej niepodważalną unikalność . Miły zapach jest pierwszym który zwraca uwagę , ale to nic w porównaniu ze smakiem. Łagodność , pierwsze odczucie które odróżnia Precious Vodka® od innych wódek z najwyższej półki. Następną sensacją smakową jest delikatna słodkość z jednoczesnym odczuciem błogości, rozluźnienia i subtelnego efektu cieplarnianego. Te wszystkie opisane powyżej efekty, występując każdy z osobna, tworzą jednocześnie odczucie spełnienia, niespotykanej przyjemności, odbieranej przez wszystkie zmysły. To naprawdę niesamowite odczucie, którego nigdy nie doświadczysz jeżeli nie spróbujesz Precious Vodka®. Jewel Lines® posiada wyłączność w prawach do produkcji tego niepowtarzalnego trunku, gwarantując swoim Klientom niepowtarzalny smak, zarezerwowany jest wyłącznie dla Precious Vodka®

Tylko 10% wyselekcjonowanych zbóż, pochodzących z własnych zbiorów, jak również krystalicznie czysta, źródlana woda, na której oparta jest produkcja Precious Vodka®, gwarantuje absolutną niepowtarzalność odczuć związanych z jej konsumpcją.

Minimum sześciokrotna destylacja, jak również filtracja, w której ostatnim procesie używane są naturalne diamenty, gwarantuje satysfakcję dla wszystkich zmysłów.

Mart Diamonds S.A. jest odpowiedzialna za dostarczenie kamieni szlachetnych zarówno do celów produkcyjnych, jak również kamieni które są częścią linii diamentowej. Współpraca obu firm w tym zakresie daje gwarancję, że każdy kamień który otrzymacie Państwo wraz z zakupioną butelką Precious Vodka® jest kamieniem naturalnym, wytworzonym przez „matkę naturę”. Dopełnieniem całości jest przepiękne opakowanie, które zwraca uwagę dbałością o szczegóły i elegancją wyglądu

Na całym Świecie Precious Vodka® wzbudza absolutny zachwyt pod każdym względem . Zdobywa wiele nagród i wyróżnień . Jej atrakcyjność spowodowała , że jest dostępna na wszystkich kontynentach. A największą satysfakcją dla producentów są setki tysięcy zadowolonych klientów którzy osobiście doświadczyli tego wspaniałego odczucia związanego z konsumpcją Precious Vodka® i w dosłownym tego słowa znaczeniu „ zrewolucjonizowali” świat alkoholi w kategorii ultra premium.