Opowiedz nam jakiej biżuterii pragniesz,
a stworzymy ją dla Ciebie…

Niepowtarzalne wzory, dbałość o szczegóły, doświadczenie w oprawie diamentów zdobywane latami oraz najwyższy kunszt naszych złotników – to wszystko wpływa na wyjątkowość naszej biżuterii. Diamenty najlepszej jakości i najlepsze materiały, w tym złoto pr. 750 oraz platyna, no i oczywiście cena wyróżniają znacząco nasze wyroby.

Biżuteria Mart Diamonds to najczęściej jednorazowe wyroby, tworzone pod kątem możliwości jakie daje nam oprawiany diament, ale także i w oparciu o sugestie Klienta. Jako jedyni w tej części Europy posiadamy w swojej ofercie biżuterię z diamentami kolorowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a jeśli coś szczególnie Państwa zainteresuje zachęcamy do kontaktu z nami. W temacie biżuterii jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszystko…

GWIAŹDZISTA NOC

Zawieszka z naturalnymi diamentami oraz fantazyjnymi kamieniami kolorowymi

Przepiękny wisior w kształcie koła z naturalnymi kamieniami szlachetnymi takimi jak topaz, tanzanit, liolit, rubelit oraz ametyst o masie pojedynczego kamienia 1-1.50 ct ,  połączone brylantami  o łącznej masie ~ 5 ct ( łączna masa diamentów ). Diamenty w czystości VS-SI barwy F-H.

Całość zakuto w 18-karatowym złocie barwy białej.
Średnica koła – 4 cm

Cena 9.500 USD

SŁONECZNE SERCE

Zawieszka z naturalnymi fantazyjnymi diamentami

Przepiękny wisior w kształcie serca z naturalnymi brylantami o intensywnej, żółtej barwie o łącznej masie 0.22ct. Diamenty w czystości VS. 26 doskonałych brylantów ( w tym 2 bezbarwne ) zakuto w 18-karatowym złocie barwy żółtej i białej.

Cena 8.200 PLN

OBIETNICA

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem o masie 0.38ct , w barwie F i czystości SI. Diament posiada certyfikat wydany przez laboratorium GIA. Całość oprawiona w białe złoto pr. 585.

Wzór dostępny z diamentem o innych parametrach – prosimy o kontakt z naszym biurem.

ROYALTY

Pierścionek z złota białego z diamentami o masie 7.18 ct.

Ręcznie wykonany ,z centralnie osadzonym naturalnym diamentem o masie 5.20 ct , w barwie H i czystości VS2. Kamień w kształcie poduszki ( cushion ).

Diamenty naturalne okalające ( 2 sztuki ) kamień centralny, w kształcie szlifu SERCE, o masie łącznej 1.08 ct + mniejsze brylanty o masie łącznej 0.90ct.

Pierścionek wykonany z złota barwy białej pr. 750

Cena – Prosimy o kontakt 801 080 531

POTRÓJNE SZCZĘŚCIE

Pierścionek z naturalnymi fantazyjnymi, kolorowymi diamentami.

Ręcznie wykonany, z centralnie osadzonymi naturalnymi diamentami w kształcie gruszki, o masie 0.31 ct, w barwie Fancy Vivid Yellowish Orange i czystości I1 + diament o masie 0.31 ct , w barwie Fancy Light Pink Brown i czystości VS2 + diament o masie 0.37 ct , w barwie Fancy Dark Gray Yellowish Green. Diamenty naturalne okalające ( 117 sztuk ) kamienie centralne, brylanty , o masie łącznej 0.47 ct . Masa łączna wszystkich diamentów 1.46ct.

Kamienie posiadają certyfikaty wydane przez instytut GIA.

Pierścionek wykonany z złota barwy białej pr. 750

Cena – Prosimy o kontakt 801 080 531

YELLOW MAJESTY

Centralnie osadzony naturalny diament w kształcie radiantu , o masie 12.08ct, w żywej, żółtej barwie to prawdziwe arcydzieło. Centralny diament wręcz obsypano małymi brylancikami o masie łącznej 2.36ct. Całość oprawiono w złocie barwy białej, pr. 750 .

Diament centralny posiada certyfikat wydany przez instytut GIA.

Cena – Prosimy o kontakt 801 080 531

POZYCJA ZOSTAŁA SPRZEDANA

ROAD TO HAPPINESS

Przepiękna bransoleta w której osadzono 20.21 ct naturalnych żółtych diamentów w rożnych kształtach szlifu + białe brylanty o masie łącznej 25.12ct. W sumie w bransolecie zakuto 45.33ct naturalnych diamentów. Całość wykonano w 18-karatowym, białym i żółtym złocie.

Cena 130.000 PLN