W Mart Diamonds doskonale zdajemy sobie sprawę, jakimi szczęśliwcami jesteśmy, mogąc co dzień obcować z najpiękniejszym darem matki natury. Miliony , a nawet miliardy lat temu , kilkaset kilometrów pod powierzchnią ziemi powstało coś, co dziś dane jest nam oglądać, podziwiać. Doskonałość zaklęta w materii. Diamenty. To niepowtarzalne dobro które możemy dziś oferować naszym Klientom, stawia przed nami spore wymagania. Przeświadczeni o wyjątkowości diamentów staramy się aby nasi Klienci także czuli się wyjątkowo .

Traktuj Klienta w taki sam sposób, w jaki Ty chciałbyś być traktowany – to główne motto naszego zespołu. Spotykając wielu ludzi, szukających wyjątkowych diamentów, nauczyliśmy się słuchać. Dostrzegać potrzeby i wypełniać je tworząc oferty, nie taśmowe i bezimienne, ale tworzone każdorazowo, specjalnie dla konkretnego człowieka. Gwarantując obsługę na najwyższym poziomie, pozwalamy cieszyć się nieskrępowanym wyborem i zakupem kamienia. Nasze oferty są przygotowywane w taki sposób, aby Klient nie musiał się zastanawiać nad sprawami pobocznymi, jak np. dostawa . Ty wybierasz – my wszystko załatwiamy…

W Mart Diamonds wiążemy się z Klientami na całe życie, a nie tylko na czas transakcji – Wiemy, dzięki zdobytemu doświadczeniu, iż Klienci , bardzo często także i po zakupie potrzebują naszej pomocy. Szeroko rozumiane usługi „serwisowe” pozwalają zaoferować szereg dodatkowych udogodnień . Od oprawy biżuteryjnej , poprzez okresowe wyceny, obsługę posprzedażową – udowadniamy naszym Klientom iż są i będą dla nas zawsze kimś wyjątkowym.

Gwarantem najwyższego poziomu obsługi jest dyskrecja – Nigdy nie pozwolilibyśmy sobie aby opowiadać komuś o naszych wspaniałych Klientach. Transakcja zawierana pomiędzy nami a kupującym nie dotyczy tylko kamienia, ale i obowiązku całkowitego zachowania dyskrecji z naszej strony. Powoływanie się na kontakt z Klientem, lub opowiadanie jaki to kamień u nas zakupił – jest nieporuszalne. Oczywiście sytuacje gdy Klienci polecają nas swoim znajomym, jest dla nas miłym dowodem na ich zadowolenie z poziomu naszej obsługi.

Zaufanie procentuje – doskonale o tym wiemy, dlatego staramy się zawsze rzetelnie i rzeczowo odpowiadać na pytania naszych Klientów. Budując relacje oparte na wzajemnym zaufaniu musimy przestrzegać wszystkie powyższe zasady obsługi Klientów. Gwarantując najwyższy poziom obsługi, w połączeniu z zachowaniem wysokich procedur bezpieczeństwa całej transakcji, dbając o dyskrecję i realizując zamówienie w oparciu o sugestie Klienta zdobywamy jego zaufanie. Jest to zajęcie bardzo pracochłonne i wymagające najwyższego poziomu obsługi i zaangażowania w cały proces transakcji, ale wiemy że właśnie na tym aspekcie opierają się najlepsze relacje z naszymi Klientami.

W Mart Diamonds zawsze mamy czas dla naszych Klientów – Nie ważne czy zamierzasz kupić, kupujesz czy już kupiłeś, jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy. To dla Państwa tworzymy tę firmę, znak rozpoznawczy na światowej mapie diamentowej, i mamy nadzieję że także symbol najwyższego poziomu obsługi. Dlaczego? Bo Klientem Mart Diamonds jest się zawsze, bo sami chcielibyśmy być tak traktowanymi w innych firmach, bo wierzymy że dostarczając Państwu diamenty obdarzyliście nas zaufaniem – a to zobowiązuje.

W Mart Diamonds są ważne tylko dwie kwestie: zadowolenie Klienta i możliwość oferowania najwyższej jakości diamentów w jak najlepszej cenie !