Klub Integracji Europejskiej to prestiżowy klub biznesu, zrzeszający firmy z różnych sektorów i branż. Powstał z inicjatywy środowisk gospodarczych. Ma charakter otwarty. Mogą do niego należeć zarówno duże firmy będące liderami w swojej branży, jak i firmy małe o charakterze rodzinnym. Dzięki swojej nowatorskiej działalności, klub zyskał uznanie na rynku ogólnopolskim. Współpracuje z wieloma instytucjami wspierającymi przedsiębiorczość, integrację z Unią Europejską, demokrację i prawa człowieka, m.in. Krajową Izbą Gospodarczą i Warszawską Izbą Gospodarczą. Misją klubu jest stworzenie platformy porozumienia i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami działającymi na terenie państw Unii Europejskiej, oraz szerzenie wśród przedsiębiorców zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

www.kie.biz.pl

Agencja Artystyczna „Laura” prowadzona jest przez aktorkę i pisarkę Laurę Łącz. Od wielu lat zajmuje się kompleksową organizacją wszelkich imprez z występami artystycznymi, zarówno dla widzów dorosłych, seniorów, jak i dla dzieci.

Ogromne doświadczenie zawodowe założycielki Agencji Laury Łącz, poparte stosownym wykształceniem /Akademia Teatralna w Warszawie, filologia polska na UW/ powoduje, że Agencja realizuje wciąż wiele nowych autorskich projektów oraz odpowiada na zamówienia różnych firm i instytucji. Ze względu na rodzinne i osobiste kontakty, Agencja współpracuje na najlepszych możliwych warunkach z większością artystów – aktorów, piosenkarzy, tancerzy.

Agencja znana jest też z zaangażowania w liczne akcje charytatywne i współpracę z najbardziej wiarygodnymi fundacjami. Należy od kilkudziesięciu lat do poważnych zrzeszeń i instytucji, na przykład: ZASP, ZAiKS, Klub Integracji Europejskiej, Klub Inicjatyw Gospodarczych, Europejskie Forum Właścicielek Firm. Partnerami większości przedsięwzięć są agencje fotograficzne i media ogólnopolskie.

Laura Łącz, jako producent, reżyser i scenarzystka realizuje cyklicznie, od wielu już lat, zarówno własne, autorskie projekty, jak i duże zlecenia zewnętrzne. Osobiście prowadzi większość imprez oraz oczywiście występuje na scenie, specjalizując się od lat w recytacji poezji polskiej i piosence literackiej, proponując monodramy poetycko-muzyczne o bardzo różnorodnej tematyce.

Strona internetowa Agencji Artystycznej Laura

Królewski Klub Golfowy w Wilanowie jest miejscem dla prawdziwych miłośników golfa, zarówno tych bardzo doświadczonych z jednocyfrowym HCP, jak i dla początkujących golfistów, dopiero odkrywających uroki tej dyscypliny sportu.

Nazwa i lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Królewskiego w Wilanowie – zobowiązują. To prestiżowy klub dla wszystkich, którzy cenią wysokie wartości etyczne i prawdziwą sportowa rywalizację. Jednocześnie to także miejsce spotkań towarzyskich, podczas których klubowicze nie tylko omawiają rozegrane rundy i  najciekawsze dołki, ale również wspólnie śledzą rozgrywki golfowe, celebrują ważne klubowe wydarzenia i dzielą się wszystkim co ich pasjonuje. Wraz z Golf Parks Poland, właścicielem siedziby klubu przy ul. Vogla 19 w Warszawie, klubowicze czynnie angażują się w promowanie sportu golfowego oraz wspieranie młodych adeptów. Dzięki PRO ze współpracującej z Klubem Ekberg Golf Academy, w Królewskim Klubie Golfowym w Wilanowie pełne wsparcie i profesjonalną pomoc mogą otrzymać gracze na każdym poziomie, zarówno rozpoczynający przygodę z golfem jak i doskonalący umiejętności. Turnieje organizowane przez klub w ramach Cyklu Królewskiego zdobywają coraz większe uznanie i cieszą się zainteresowaniem międzynarodowej społeczności golfowej.

www.royalgolf.org